A dedikált szerver garantálhatja a fokozott adatbiztonságot is!

webtárhely szolgáltatás

webtárhely szolgáltatás

Az online adatbiztonság fontosságát nem lehet eléggé hangsúlyozni, különösen, ha érzékeny adatokat gyűjt a látogatóitól vagy online kereskedelem zajlik a weboldalon. Egy dedikált tárhely szolgáltatás lehetővé teszi, hogy optimális biztonságot nyújtson saját webhelye és az ott tárolt felhasználói információk számára. A webhelyre érkező forgalom mérete nagymértékben befolyásolhatja a szerver működését. Ha webhelye naponta legalább ezer egyedi látogatót fogad, akkor már érdemes fontolóra venni egy dedikált szervert vagy legalábbis egy VPS-t. Minél gyorsabban tölt be ugyanis egy weboldal és minél kisebb várakozási idővel lehet végrehajtani rajta dolgokat (például árukészlet böngészése, bejelentkezés, stb.), annál elégedettebbek lesznek a felhasználók. Ha túl lassan tölt be egy weboldal, akkor néhány másodperc múlva a látogatók inkább másik webáruház mellett döntenek, amely gyorsabban tölt be! Ezért főleg egy webáruház esetében fontos, hogy gyors legyen! Ha Önnek gyors és megbízható webáruház tárhely kell, akkor keresse az abplusz.hu weboldalt!

Leave a Reply