A Gárdos ajándéknál ez nem volt probléma

naszajandekÉdesapám 60 éves lesz. Valami különleges születésnapi ajándékkal szeretnék neki kedveskedni. Sokáig keresgéltem a megfelelő ajándékot. Mivel aktív dolgozó valami a munkájával kapcsolatos, a munkájához szükséges ajándékra gondoltam, de legyen különleges egyedi ami egy ilyen kerek szülinapra való.  Találtam egy weboldalt a Gárdos ajándék oldalát,  ahol szebbnél szebb ajándékok közül lehet választani. Az egyedi ajándék választás az lett, hogy a család többi tagja is megkért a nevükben is együtt vagy helyettük válasszak valamit, amit közösen adunk át neki. Egy nagyobb vagy esetleg  két dolgot fogok választani. A Gárdos ajándéknál ez nem volt probléma, annyi szép termék van hogy inkább azon kellett gondolkodnom, hogy melyikről mondjak le. Hosszas töprengés után sikerült kiválasztani  két ajándékot, amiket erre a különleges napra fog kapni az apukám. Nagyon örült, azóta is büszke a mont blanc tollára.

Leave a Reply