A megfelelő ár kialakításához jó, ha van ingatlan értékbecslés!

ingatlan értékbecslés

ingatlan értékbecslés

Egy ingatlan eladása sok esetben hetekig, de akár hónapokig tartó felesleges hirdetésekkel, sok idegeskedéssel és az ezekkel járó kiadásokkal járhat. Egy túlárazott ingatlan esetében, valószínű, hogy kevés komoly érdeklődő lesz! Túl alacsony ingatlan vételár esetén, pedig később bosszankodunk, hogy többet is kérhettünk volna érte! Ezért ajánlott az ingatlan értékbecslés, mert ennek segítségével megfelelően lehet megállapítani az ingatlan valós, piaci értékét! A megbízás előtt ajánlott a retkozvagyonertekelo.hu oldalon tájékozódni! Sok érdekes olvasmányt találhatunk az ingatlan értékbecsléssel kapcsolatosan. Telek eladása esetében is javasolt a telek értékbecslés. Egy szakember nagyon sok tényezőt vesz figyelembe, amelyeket lehet, hogy mi nem tartunk lényegesnek, viszont akár az ingatlan, akár a telek vételárát befolyásolhatja. Tanúsítványt is kérhetünk, amely igazolja az ingatlan értékbecslést, vagy a telek értékbecslést, így sok vita és bosszankodás elkerülhető! De ami fő, hogy megfelelő árért, hamarabb eladhatjuk az ingatlant, vagy telket!

Leave a Reply