A ragyogó teljesítményt nyújtó dolgozók irodai székének jellemzői.

forgószék

forgószék

A legfontosabb, hogy könnyedén alakítható mindenki testéhez. Az ilyen irodai székeket beállíthatja magának Ön is a saját testi adottságaihoz és az adott munkához. Így öröm a munkavégzés. Változtatható a háttámla és az ülőlap dőlésszöge, akár egyidejűleg vagy külön-külön is. A szuper irodai székek ülőlapjaiból nem spóroltuk ki az anyagot. Ezek az átlagnál vastagabb szivacsozásúak, ráadásul különleges ergo betétekkel szerelték fel. A tökéletes ülőlap elég széles és elég mély ahhoz, hogy helyesen megtámassza a combokat. Ha a comb kényelmesen pihen, akkor így csökken a rájuk nehezedő terhelés, tökéletes maradhat az alsó végtagokban a vérkeringés. Nincsenek elmacskásodott lábszárak, elhűlt lábfejek és állandóan a hidegre panaszkodó kollégák, akiknek nem jut le a vér a lábfejükig. A varázslatosan kialakított hátlapok is vastag, tömör szivacsból készülnek és ergo betétekkel ellátottak. Nincsenek többé gerincfájdalmakra panaszkodó kollégák, ha a derék átgondoltan van megtámasztva. Rendelje meg a spaceandmore.hu weboldal kínálatából!

Leave a Reply