Az autóban is lehet élmény a zenehallgatás

autóhangszóró 10cm

autóhangszóró 10cm

Bár jobb eredménnyel jár, ha azonos kategóriából válogatunk, sokan hiszik, hogy egy gyenge minőségű autórádió feljavítható néhány erős hangszóróval, vagy fordítva, a jó egység gyengével is élvezhető. A másik gyakori hiba, a rossz elhelyezés. Még ma is szokás a hátsó ajtóba, kalaptartóba kérni a beszerelést, holott a hangszórót sokkal célszerűbb a „hallgató” előtt elhelyezni. Akinek fontos a hangzás, annak érdemes alaposabban megismerni a hangszórók széles választékát. Ha gyakran utazik egyszerre 3-4 személy az autóban, jó megoldás lehet a koaxiális kerek hangszórók beszerelése. Ezekben több autóhangszóró van egybeépítve, kettő esetén egy magas- és egy mély-közép, háromnál magas-, közép- és mélyközép. Ezeket főként első szettek kiegészítéseként használják. Helyük a hátsó ajtóban vagy a kalaptartóban van. Sedan típusú autókba célszerű koaxiális ovál hangszórót szerelni. Ezeket több méretben gyártják. A kisebbeket főleg speciális gyári helyekre, a nagyobbakat a kalaptartóba építik, ahol elég mély hangot biztosítanak, s a mélyláda kiváltására használják, ha annak nincs helye a csomagtartóban. Válasszon a metroman.hu webáruház kínálatából!

Leave a Reply