Bejelentési kötelezettséget igényel a székhelyszolgáltatás!

székhelyszolgáltatás

székhelyszolgáltatás

A székhelyszolgáltatás igénybevételét minden vállalkozásnak be kell jelentenie! Ez a cégtemetők visszaszorításának szükségessége indokolja. Régebben sok olyan cég működött az országban, amelyek igénybevettek egy székhelyszolgáltatást, de azt nem jelentették be az adóhatóság felé. Mivel csak a bejelentett cím volt megadva, ami sok esetben hamis volt, az adóellenőrök hiába próbáltak ellenőrzést tartani, a megadott címen nem tartózkodott senki. Volt olyan eset is, hogy egy parlagon hagyott telek volt bejelentve, így a hivatalos leveleket sem vették át, ezzel a cég hamis adatokkal működött tovább. A topcegalapitas.hu weboldalon legális székhelyszolgáltatás működik, ahol a hivatalos leveleket átveszik, azokat a legrövidebb időn belül elküldik a megbízó részére. A hivatalos ellenőrzések esetén is megbízható partner. Ebben az esetben megmutatják a céggel kapcsolatos iratokat, és egy esetleges ellenőrzés is lefolyhat! Ha pedig szükséges, egyeztetett időpontban tárgyalási lehetőség is van.

Leave a Reply