Belföldi futárszolgálat gyors szállítás vidékre

belfoldi futarszolgalatEgy játék nagykereskedést nyitottunk az egyik vidéki nagyvárosban. Budapestről kapjuk a megrendelt játékokat, és mivel sokszor nagy tételről van szó, így sokszor raklapos szállításra is szükség van! A szállítást a futar.hu futárszolgálat végzi, amely a belföldi futárszolgálaton kívül, nemzetközi futárszolgálat is! A mi esetünkben sokszor elegendő autósfutár a megrendelt játékokhoz, de van, amikor a raklapos szállítás szükséges! Sokszor el szoktunk beszélgetni az autósfutárral, ilyenkor elmesél néhány különleges esetet is, amik vele történtek meg! Sok esetet mondott már el, az azonnali futárszolgálattal kapcsolatosan, hogy miket szoktak expressz szállítással, sokszor egy órán belül kiszállítani! Volt eset, amikor a jegygyűrűt felejtették a szeretőnél, és azt kellett sürgősen elvinni, még mielőtt a felesége hazaért a munkából! Ilyenkor sokszor nagyokat szoktunk nevetni is! Remek kapcsolat alakult ki közöttünk, tökéletesen meg vagyunk elégedve a futar.hu futárszolgálat gyors és pontos szolgáltatásával!

Leave a Reply