Borítékoló gép profikkal

boritekologep

boritekologep

Egy ügyvédi irodában dolgozom, ahol három ügyvédi is praktizál. Elképesztő, hogy tőlünk havi szinten hány levél és küldemény távozik. Azelőtt egy másik asszisztenssel végeztük a napi borítékolást, ám a kézzel való beborítékolás olyan sok időt és energiát emészt fel, hogy az ügyvéd úr megkért minket, hogy valamikor nézzünk utána egy borítékoló gépnek. Természetesen látta, hogy micsoda időt és energiát spórolna meg mindenkinek, ha nem nekünk kellene a megannyi levelet kézzel borítékolnunk. Persze, hogy nagyon örültünk, hiszen ez nekünk is jó, úgyhogy amint időnk engedte, utána is jártunk a dolognak. Találtunk is egy honlapot, a www.boritekolo-gep.hu weboldalt, ahol remek borítékoló gépekre bukkantunk. Egyik jobban tetszett, mint a másik. Nagyon esztétikus, és igen különleges masinák a Relay borítékoló gépek. Meg is mutattuk az ügyvéd úrnak és nagyon hálás volt, hogy ilyen jó gépeket találtunk. Mi a Relay 1000 borítékoló gépet választottuk, amely kimondottan beleillik az irodánkba, és nagyon pontosan és megbízhatóan borítékol végre helyettünk.

Leave a Reply