Burkolat tervezés egy kattintásra

Képernyőfotó 2015-04-06 - 21.02.36Városunkba sorra nyílnak a burkolatokkal foglalkozó üzletek, így keresnem kellett valamit, amivel különlegesé varázsolhatom saját vállalkozásomat. Először megpróbáltam különleges csempéket és burkolólapokat beszerezni, de rá kellett döbbennem, hogy ezek ára vásárlóink számára igen csak magas, így nem lenne rá kereslet. Második gondolatom már sokkal nagyobb közörvendést váltott ki, beszereztem ugyanis egy burkolat tervező programot, melynek segítségével 15 perc alatt valósághű megjelenítést tudok mutatni az elgondolt kinézetről A burkolat tervező program segítségével ráadásul nem csak 2D-s tervek elkészítésére van lehetőség, hanem percek alatt a szemünk előtt lehet a 3D-s helyiség. A gyorsan összeállítható tervekben cserélhető anyagminták találhatóak a bútorokhoz és a burkolatokhoz is. A termék fürdőszoba, előszoba és nappali tervezésére is alkalmas, ami nagyon jó, hiszen sokan valamilyen járólappal oldják meg a nappalik padlóburkolását is. A tervező programmal már több lakást is sikeresen berendeztünk, melyek közül több már meg is van valósítva.

Leave a Reply