Búvárszivattyú a szivattyubolt.hu webáruházból!

Pedrollo

Pedrollo

A technikai fejlődés megállíthatatlanul halad, és már szinte az élet összes területén hódít a modern megoldások valamelyike. Ezek közül a területek közül engem leginkább a kertápolásban történő felhasználása érdekel, hiszen kertészként nagyon sok problémával találom szembe magam. Legnagyobb fejtörést az öntözés megszervezése jelentette sokáig, hiszen az általam gondozott kertek szinte mindegyikében a rendelkezésemre állt volna a vezetékes víz mellett egy kút is, ám a tulajdonosok elenyésző részében volt csupán a megfelelő szivattyúja is meg ahhoz, hogy a felszínre juttassam a vizet, spórolva ezzel magamnak és a tulajdonosnak is. Idén ősszel ezt a helyzetet untam meg, és egy nem vált be vételből meg is vásároltam a már régen tervezett búvárszivattyút. Tavasztól ezzel felszerelkezve fogom járni a rám bízott kerteket, melyekben, ha lehetőségem lesz ki is fogom használni a kút adta lehetőségeket. Ötletemet remélem, a tulajdonosok is fogják értékelni és támogatni fogják az ötlete, mely szerint búvárszivattyú segítségével locsoljuk a kertet. Amit a szivattyubolt.hu webáruházból rendeltem! De megtalálható itt még a pedrollo szivattyú a kút szivattyú is!

Leave a Reply