Céges logóval ellátott egyedi ajándék a www.mobiltokguru.hu webáruházból!

nyár mintás kulcstartó

Évzáró bulira készültünk  a cégnél de nem tudtuk, hogy a jutalom mellé mit vegyünk a dolgozóinknak? Mindenképpen egyedi ajándékra gondoltunk! Bevallom már én is régóta szerettem volna egy fényképes kulcstartót, talán innen is jött az ötlet, hogy egy-egy fényképes kulcstartót kapjanak a dolgozók,  a céges lógó képével! Az internetet hívtam segítségül, merre induljak? Szerencsére rátaláltam a www.mobiltokguru.hu webáruházra! Meg is lepődtem, hány féle fényképes telefontok, saját képes telefontok, egyedi ajándékok kaphatók. De a legfontosabbat is megtaláltam, a fényképes kulcstartókat! Ráadásul, még ki is szállították, így rengeteg időt sikerült megspórolnom! Feleségemnek is rendeltem egy egyedi telefontokot, nagyon tetszett neki! Kinéztem még egy-két fényképes ajándékot is! A legközelebbi alkalomra is a www.mobiltokguru.hu webáruházat fogom felkeresni! A céges buli  is nagyon jól sikerült, sokan megkérdezték, honnan vannak az egyedi ajándékok? Természetesen elmondtam, hogy a www.mobiltokguru.hu web áruházból!