Céges pendrive akár 1 nap határidővel

Képernyőfotó 2014-09-23 - 12.49.38

pendrive

Már több, mint 15 éve azonos terméket gyárt a vállalatunk, idén azonban valami egészen másba kezdtünk, ami szükségessé tette, hogy a régi céges reklámajándékok helyett újakat rendeljünk. Új pendrive gyártása vált tehát szükségessé, eddig ugyanis ugyanis repülőgép alkatrészeket gyártottunk, így aztán a szóróajándékaink is ennek megfelelően készültek. Kis repülőgép formájú pendrive-ok hirdették üzemünket. Most azonban a gyártósorokat visszavitték az anyavállalathoz és új gépsorokkal kezdtük meg az új termékek gyártását. Ősztől már autóalkatrészeket készítünk és szállítunk egy összeszerelő üzembe. Így aztán új szóróajándékok gyártására lett szükség. A régi formát felváltotta az autó, sőt most olyan darabok is kiválasztásra kerültek, amelyek fából készültek és slusszkulcs formájúak. Reméljük, hogy a váltás zökkenőmentes lesz, és hogy a megrendelők elégedettek lesznek az itt készített alkatrészekkel, hiszen ez a feltétele annak, hogy a jövő évben bővítsék a gyárat. A csarnok már készen van, de új gépsorokat csak akkor kapunk, ha a következő évet kiváló eredménnyel tudjuk zárni. Rajtunk és a vezetőkön nem múlik, mindent megteszünk a sikerért.

 

Leave a Reply