Csaptelepek széles választéka online

Képernyőfotó 2014-11-25 - 12.23.35Néha kis változtatások is óriási eredményt hoznak. A nyaralóban elektromos bojler szolgáltatja a meleg vizet. Kényelmes, gazdaságos és roppant biztonságos megoldás ez. Csak akkor üzemel, ha mi is ott vagyunk, hiszen egyébként áramtalanítjuk a házat és persze éjszakai áramra kötve nem is kerül túl sokba az üzemeltetése. Egy valami viszont már évek óta szúrta a szemet. Ez pedig a mosogató csaptelepe. Régi, elavult, csúnya darab volt és nem illett a felújított konyhabútorhoz. Így aztán idén meggyőztem a férjemet, hogy cseréljük le ezt a darabot is. Az új csaptelep elegáns, magas, kecses és gyönyörű. Modern, letisztult formavilágával újjávarázsolta a konyhát. Egészen más látványban van részünk általa, mint eddig. Stílust vitt a helyiségbe. Persze a kis változások hozzák a nagyobbakat, és én máris tudom, hogy a csempét is lecserélném mögötte. Nem nagy felület, kis munkával meglenne és az új, modern csempe még jobban kiemelné a csaptelepet. Még ősz előtt véghez viszem a tervem, így jövő nyáron már egy egészen más konyhában szorgoskodhatok majd, ha pihenni megyünk.

 

Leave a Reply