Egyedi tervezésű faliórák

nagy számos falióra

nagy számos falióra

Az irodában az egyik kolléganőnk folyamatosan elkésik. Kitaláltuk a többiekkel, hogy közösen veszünk neki egy vicces ám célzásnak szánt ajándékot. A kolléganőkkel közösen keresgélünk az interneten, hogy mi lenne a megfelelő ajándék számára, így találtunk rá a hasznosajandekok.hu weboldalra .Többek között készítenek egyedi bakelit órákat és fényképes faliórák. Az óra az egy tökéletes ajándék a kolléganőnk számára, célzás képpen, hogy jobban figyeljen oda az időre. Összeálltunk a lányokkal és készítettünk egy csoportképet, amit utána megjegyzésbe oda csatoltunk az óra rendelésnél. Kaptunk is egy látványtervet, hogy hogy fog kinézni az egyedi fényképes falióra , amit rendeltünk. Jót mosolyogtunk rajta és nagyon tetszett. Meg is rendeltük. Az irodába kértük az ő nevére, hogy meglepetésként és váratlanul érje a dolog. Egy jót mosolygott rajta, amikor meghozta a futár és kibontotta. Megköszönte, hogy gondoltunk rá. Mondta hogy ezentúl oda fog figyelni az időre ki is rakta az az íróasztala felé az egyedi fényképes faliórát.

Leave a Reply