Elegáns cipőbe, kerek elegáns cipőfűző illik

Képernyőfotó 2015-04-07 - 18.01.44Bár nap mint nap úgy tűnik, hogy kisfiam csak most született meg, bizony eltelt az idő, idén már az iskolából fog ballagni. Édesanyaként ezt nem egyszerű megélnem, de tudom, hogy ez az élet rendje, így segítem amiben tudom és megpróbálom feledhetetlenné tenni számára az utolsó általános iskolai napját. Ballagására már el is küldtük a meghívókat a szűkebb családunk tagjai számára, és szerencsére senki nem jelezte vissza, hogy nem tud eljönni. Következő teendő az ünneplő ruha előkészítése lesz, mely csak reménykedni tudok, hogy még jó méretben és nem kell újat venni a ballagás napja előtt. Az biztos, hogy az elegáns cipőről nem kell gondoskodni, abba csupán egy új elegáns, kerek cipőfűzőt kell vásárolni, mert az előző egy buli áldozata lett egy játék során. Húgom esküvőjének zárásaként kérte meg a vőfély a férfiakat, hogy adják az ifjú férjnek cipőfűzőiket, hogy az ifjú pár szerelme sohase múló hosszúságú legyen. A férjet ezután arra kérte, hogy ha felesége hisztis menjen ki az összekötött cipőfűzűhöz és vágjon le belőle fél centit. Ígérte, hogy mire visszatér a hiszti tovaszáll és minden rendbe jön.