Elektromos gyerekmotor és gyerek Quad webshop

E-Pocket Quad Anaconda800 fekete (4)Sokszor hallhattuk már a gyerekektől, hogy milyen jó lenne, ha ők is beleülhetnének a távirányítós motorjukba vagy autójukba. Szédítő sebességgel sajátítják el a távirányítók kezelését és igazi technikai bravúrokat végeznek el velük. Most végre van rá mód, hogy személyesen is átélhessék a vezetés élményét. A zsebmotorok után ugyanis a webáruházak kínálatában itt a gyerekek számára készült elektromos  Quad-ot is! A mini Quadot Ők is igaziból vezethetik! Kezükre, lábukra áll minden, így hat éves koról végre kipróbálhatják, megélhetik, hogy milyen is az irányítást. A felnőtteknek épített Quad erős és hatalmas, ezért veszélyes egy gyereknek, ám a mini változat éppen rájuk lett szabva. Kicsik a méretek és a teljesítmény is sokkal visszafogottabb. A színűk pedig éppen olyan vidám, mint a távirányítós Qaudoké. Így teljes lesz az élmény. Szórakoztató, valódi és mégis teljesen gyerekbarát! Tökéletes ajándék lehet születésnapra vagy egy jó bizonyítványért! Tegyük lehetővé, hogy a gyerek is átélhessék a vezetés igazi élményét!

Leave a Reply