Előnyösebb lenne egy cégalapítás!

topcegalapitas.com

topcegalapitas.com

Nemrégen barátom és felesége egy cégnél kezdett el dolgozni, különböző háztartási cikkeket értékesítenek. Mivel nagy az ismeretségi körük, és a termékek is jó minőségűek, így nagyon hamar jó forgalmat, ezáltal nagyobb jutalékot is értek el. Gondolkoztak, hogy milyen formában folytassák a tevékenységüket? Beszéltek a cég képviselőjével is, aki azt ajánlotta nekik, hogy előnyösebb lenne egy cégalapítás. Most akkor csináljunk egy céget? Kérdezett vissza barátom, aki meglepődött a javaslaton. Igen, válaszolta neki a cégképviselő, azt tudom javasolni Nektek, mert akkor mind a ketten tudjátok végezni akár külön-külön is a tevékenységet, illetve bizonyos szempontok alapján az adózás is kedvezőbb lenne, mintha külön-külön lennétek vállalkozók. És, aggodalmaskodott barátom, ki fogja nekünk ezt elintézni, vagy mindent magunknak kell majd utánajárni? Dehogy, nevetett fel! Keressétek meg a topcegalapitas.com oldalon megadott telefonszámot, hívjátok fel, és ott majd mindent elintéznek, ami a cégalapításhoz szükséges lesz!

Leave a Reply