Építészeti tervező program

építészeti tervező programTervező program segítségével tervezik, úgy gondolom a városok egy-egy felújítási munkálatait, vagy az úthálózat terveit. Az úthálózatról szerintem nagyon sokat lehetne beszélni, hiszen vannak egyes utak, ami azt tükrözi, mintha nem is a 21. században lennénk. Jó, a mai Magyarországon menjünk be egy kórházba vagy nézzünk be egy iskolába, ahol nincs papír és kréta és rögtön azt hisszük időutazók vagyunk. Visszatérve az utakra. Városokat és helyeket nem említenék, de azért leírom tapasztalataimat. Nem a lakóhelyemen dolgozom, így utazom. Ezzel nem is lenne baj, de az az út, ami a munkahelyemhez vezet katasztrófa. Autóval, ha nem szeretnénk, hogy rögtön szerelőhöz kelljen vinni, a sebesség, ami ajánlott az a 10 km/h. Én általában busszal járok oda és a sofőrök nem igazán kímélik a buszt, meg minket sem. Sokszor rosszabb, mint a hullámvasút. Eleve a busz, ha úgy veszi a kanyarokat, kicsit vidámparkos, de ha társul hozzá még egy „kis” úthiba, egyenesen élvezhető annak, aki szeretni a körhintát. Ezt minden nap kétszer meg is kapja az ember, és ha azt vesszük, nem fizet érte olyan sokat, mintha vidámparkban fizetne be ennyiszer. Mindennek van jó oldala. Részletes leírás itt: www.tervezoszoftver.hu

Leave a Reply