Felfázás húgyúti fertõzõ betegségek megelõzésére és kezelésére

isay-felfazasraSajnos minden évben előfordul velem, hogy a legnagyobb óvatosság mellett is felfázok. Ilyenkor hosszú napokat töltök el az orvosi rendelőkben, hiszen nem egy helyen és egy nap zajlik le a családorvosom meglátogatása, a laboratórium felkeresése és az eredmény visszavitele. Munkahelyemen már viccesen meg is jegyezték, hogy aktuális lenne ismét a betegszabadság, hiszen ebben az évben még csak kétszer maradtam otthon felfázás miatt. Megjegyzésükön csak nevettem magamban, hiszen erősen reménykedek benne, hogy a i Say kapszulának köszönhetően nem fog bekövetkezni a megbetegedés. A szabadalmaztatott amerikai eljárással készülő tőzegáfonya-tartalmú, klinikailag igazoltan hatásos készítmény mellékhatások nélkül előzi meg és kezeli a húgyúti fertőző betegségeket. Érdekessége, hogy orvostechnikai segédeszköz kategóriában regisztrálták. Hatóanyaga akadályozza az E. coli baktérium megtapadását a húgyút falán, így az sok folyadék fogyasztásával könnyen kimosódik a szervezetből. A kapszulát liszt-érzékenyek, tejcukor-érzékenyek, cukorbetegek és magas vérnyomásban szenvedők is szedhetik.

Leave a Reply