Gépesíthető a borítékolás egy borítékoló gép segítségével!

Borítékológép

Borítékológép

Igazgatónk régóta gondolkozott rajta, hogy beszerez egy borítékoló gépet. Egyszerűbb, gyorsabb lenne a munka, mint órákon keresztül kézzel borítékolni. Nem olyan régen, sikerült is egyet beszerezni! Amióta működésbe lépett, a mi munkánk is egyszerűbb lett! Az alatt az idő alatt, sokkal fontosabb feladatokat is végezhetünk így. Egy ilyen borítékoló gép bele is illik az irodai környezetbe és a kezelhetősége is nagyon egyszerű. Azért van így is munka, mert ahhoz, hogy működni tudjon, ahhoz a leveleket meg kell írni, ki kell nyomtatni. A borítékokat a címnyomtató segítségével, egyedi emblémával és felirattal látjuk el. Utána a borítékoló gép a leveleket bele helyezi a megfelelő borítékba, utána pedig le is ragasztja azokat. Imádjuk a borítékoló gépet, mert lényegesen lecsökkent a mi munkánk is, és még egy lényeges dolog! Sokkal pontosabb, mint mi emberek, mert néha nálunk előfordult, hogy rossz borítékba került a levél, és ez néha elég nagy gondot okozott, mivel nem a megfelelő címzett kapta meg a neki szánt levelet!

Leave a Reply