Gildan Póló webshopjára

Gildan Póló

Gildan Póló

A céges nyaralás előtt, egy pizzázás alkalmával valaki felvetette, hogy csináltassunk az út előtt, saját, egyedi, emblémázott céges pólókat. Mindenki azonnal jobb kedvre derült, és el is kezdődött az ötletelgetés. A logó már eleve adott volt, de nem tudtuk, hogy melyik emblémázó cégnél csináltassuk meg a pólóinkat. Másnap nézelődtünk is kicsit munka közben. Az interneten böngésztünk, hátha megtaláljuk a legjobb vállalatot, ahol igazán jó áron a legjobb minőségű pólók közül választhatunk. Ekkor találtunk rá a Gildan Póló webshopjára. Azért is örültünk ennek nagyon, mert fantasztikusan nagy termékválasztékból válogathattunk kedvünkre, és még annál is jobb áron voltak a ruhadarabok. Végül úgy döntöttünk, hogy az Anvil 6750 Adult Tri-Blend Tee pólót választjuk. Ez mindenkinek tetszett. Erre került rá a cég logója. A nyaralásnál minden túrán, és minden sütögetésnél ezt hordtuk. Kis túlzással, de olyanok voltunk, mint az ikrek. Elég jó ötlet volt.

Leave a Reply