Gyantázás, 3-4 hétig bíztosítja a puha, vonzó bőrt

Screen Shot 2014-11-13 at 09.16.20Ha valamitől meg szeretnél szabadulni, akkor miért erősítenéd? A borotválás kimutathatóan erősíti a szőrszálakat. Minden egyes lehúzás után a szőrszálak még vastagabban és még határozottabban nőnek vissza. A szőrtelenítéssel az a célunk, hogy eltüntessük őket, nem pedig az, hogy fokozzuk a szőrösödést. Ezért dobjuk el a borotvát, és térjünk át a gyantázásra. Ez a módszer hatékony, gyors, hosszútávon eredményes és mindemellett vékonyítja és koptatja is a szőrszálakat! Nem ez volt a célunk eddig is? De igen! A rendszeres gyantázás eredményeként soha többé nem fog erősödni a szőr a lábunkon, a hónaljunkon, de még az intim területeken sem. Az intimgyanatázás megoldja a bugyi alatti problémákat is. Nincs több szőrbenövés, gyulladás és viszketéssel járó újbóli kinövés. A gyantázás akár 3-4 hétig is biztosítja a puha, egészséges és vonzó bőrt minden testrészen! Ez az igazán hatékony szőrtelenítés! Ki egyszer kipróbálta, az biztos, hogy többé nem veszi elő a borotvát és a borotvahabot!

 

Leave a Reply