Ha kert, akkor öntözés, ha öntözés, akkor szivattyubolt.hu!

szivattyuboltKislányom álma mindig is egy gyönyörű kert volt, ám panellakóként ezt nem tudtuk megadni neki sohasem. Persze folyton biztattuk, hogy biztosan sikerül majd valahogy egy szép kertet építenünk, de nekünk nem jött össze sohasem. Már középiskolás volt, mikor örömmel érkezett haza a középiskolai kollégiumból. Kiderült, hogy egyik osztálytársa meghívta magukhoz a hétvégére, és megígérte lányomnak, hogy ha ellátogat hozzájuk meglepetésben is része lesz. Visszaemlékezve én is nagyon szerettem megismerni más családokat és új barátságokat kialakítani, így természetesen megengedtük neki, hogy a következő héten osztálytársáékhoz menjen „haza”. Már pénteken este hívott, hogy a meglepetés egy hatalmas gyepszőnyegezett füves kert, melyet osztálytársa édesapja alakított ki. Lelkesedését jó volt hallani, remélem legközelebb is meglátogathatja őket. és mindent pedrollo szivattyúval locsolnak, amit a szivattyubolt.hu webáruházból rendeltek meg!

Leave a Reply