Házfelújítás új műanyag nyílászárók beépítésével

ablakok

ablakok

Házunk nemrégiben esett át kisebb-nagyobb átalakításon. A tetőteret alakítottuk át, mivel
lányom költözött családjával a felső szintre. Több tetőtéri ablakot kellett beépíteni, hogy ne legyen olyan sötét az a lakrész, illetve több szellőztetési lehetőség is lehessen. Ezen feladattal precizablakmagyarorszag.hu-t bíztuk meg, akik jó minőségű német műanyag ablakokat építettek be, melyek nemcsak elegáns külsőt kölcsönöznek, hanem energia és pénztakarékosak is egyben. Munkájuk végeztével elköszöntünk tőlük és mivel tetszett a végkifejlett megtartottuk elérhetőségüket, hátha további szolgáltatásaikat is igénybe vesszük majd a jövőben. Kislányomék a beköltözést követő első viharnál vették észre, hogy a tetőtériablakok mellett csöpög be a víz. Felhívtuk a precizablakmagyarorszag.hu-t és elmondtuk a problémát. Munkatársaik 1-2 napon belül visszajöttek és garanciálisan
kijavították a problémát. Összeségében teljesen elégedettek vagyunk a céggel, a termékekkel és a szakmai hozzáállással is. Csak ajánlani tudom őket amennyiben nyílászárókra,árnyékolókra, garázskapukra lenne szüksége bárkinek. Köszönjük munkájukat.

 

Leave a Reply