Hímzéssel kértük rá a pólóra a feliratokat!

céges póló hímzés

céges póló hímzés

A tavalyi szilveszteri bulinkat, szerettük volna megfűszerezni kicsit. Végre sikerült összehozni egy olyan partit, ahol minden régi barátunk megjelent. Az egyik lány kérdezte, hogy csinos ruhában kell-e jönni, vagy mindenki kényelmesben lesz-e. Kisebb nézeteltérés kerekedett, mert mindenki másképpen gondolkodott ezzel kapcsolatban. Az egyik ismerősöm ekkor felvetette, hogy mi lenne, hogyha mindenki ugyanolyan ruhában jelenne meg. Ha egyedi pólókat csináltatnánk, egyedi feliratokkal. Ez az ötlet pedig mindenkinek tetszett. Nagyon örültem, hiszen a cégem munkatársainak, a tshirtdesign.hu webáruház csinálta az egyedi, céges pólókat, így azonnal tudtam is ajánlani ezt a remek webáruházat. Végül ők csinálták meg nekünk is a szilveszteri buli öltözéket. Mindenkinek fehér színű pólót választottunk, és hímzéssel kértük rá a feliratokat. Remek termékeket, serény munkát, és pontos, gyors kiszállítást kaptunk a tshirtdesign.hu webáruházból és mindezt rendkívül jó áron, ismét. A buli nagyon jó volt, ez a közös póló pedig, hatalmas sikert aratott.

Leave a Reply