Hungarikumok, magyar különlegességek

Pick TéliszalámiEz a kedvenc termékünk mindenki által ismert és a kedvenc csemegéjéhez tartozik. Évszázados múltra tekint vissza, tehát nagyon régóta gyártják ezt a terméket,a gyulai kolbászt. Nemzetközi szinten is mindenki elismeri és fogyasztja ezt a kiváló gyulai kolbászunkat. Nagyon sok díjjal jutalmazták a Nemzetközi kiállításokon . Ezáltal a sok nívós díjjal jutalmazott gyulai kolbászt szinte az egész világon megismerhették. A Hungaricum boltoknak is az áru kínálatát bővítik ezzel a nagyon híres és finom csemegével,mivel az ide látogató turisták is igen kedvelik, a mennyei íze és az állaga miatt keresik a gyulai kolbászunkat. Az éttermek, szállodák étlapján is mindenhol megtalálhatók. A hungaricum boltokban gyönyörű csomagolásban is kapható a híres gyulai kolbász. Ezzel is meg könnyítjük az ide látogató turisták elképzeléseit,hogy az ismerősöknek,barátoknak,rokonoknak milyen ajándékokkal tudjanak kedveskedni. Ezt a finom kis ajándékot mindenki szeretettel fogadja az ajándékozótól. Amikor a gyulai kolbászt fogyasztják már csak nosztalgiázva gondolnak a kis hazánkra és persze a híres és finom gyulai kolbászunkra. Továbbra is minden látogatót szeretettel várunk a Hungaricum boltjainkban a sok finom Magyaros termékeinkkel együtt.

Leave a Reply