Opel szelepfedél

Autószerelőnek tanultam, eljött a szakmunkásvizsga ideje! Kihúztuk a tételeket, ami ugyanaz volt mindenkinek, csak más-más autómárka! Azoknak az alkatrészei, hol szerezhetők be legegyszerűbben és még sorolhatnám. A lényeg, ha autószerelő akarok lenni, ezeket is tudni kell, nem csak az autószerelést! Sok tételt megtanultam, de az opel pont kimaradt valahogy! Mivel írásbeli vizsga volt, még beszélgetni sem lehetett! Osztálytársam már javába írta a tételt, amikor rám nézett, és a lapomra! Eléggé meglepődött, hogy az még üresen állt! Egy jó negyed óra eltelt, mikor a padon levő tenyerét megfordította, amin ez állt opeleseknek.hu. Sejtettem, hogy ez egy opel alkatrész webáruház, és elkezdtem írni az opel alkatrészeket, ezen belül is az opel corsa alkatrész, az opel meriva alkatrészeket! Ami eszembe jutott, mindenféle opel alkatrészt, bízva abban, hogy egy kettest majd csak kapok rá! A kettesből négyes lett, mi az osztálytársammal igaz barátok lettünk, és ha opel autót hoznak hozzám szerelni, opel alkatrészt csak is az opeleseknek.hu-n rendelek! Most nekem van egy tanulóm, akinek a fejébe vertem, ha álmodból felébresztenek, is tudnod kell, hogy opel alkatrészt csakis az opeleseknek.hu webáruházból!

Vélemény, hozzászólás?