Ipari ingatlan értékbecslés jelzáloghitelhez

értékbecslés Budapest

értékbecslés Budapest

Az egyik ingatlan terhére jelzáloghitelt szeretett volna felvenni a cégünk. A bank megkövetelte egy EUFIM minősítésű ingatlan értékbecslő céggel kötött szerződést. Az interneten kerestünk egy megfelelő partnert. A retkozvagyonertekelo.hu weboldalon meg is találtuk, akik rendelkeznek ezzel a nemzetközi minősítéssel. Időpontot egyeztettünk, és az elképzelések egyeztetése után hosszabb távra is szerződést kötöttünk. Sokrétű tevékenységet folytatnak, ingatlan és telek értékbecslést, beleértve a speciálisabb ipari ingatlanok értékbecslését. De műszaki gépek, berendezések, eszközök értékbecslését is vállalják. Sőt, ami kisebb, nagyobb vállalkozásoknál fontos, folyamatosan a piaci árakat is körültekintően figyelembe veszik, és ezek alapján vagyonleltárt is készítenek. Egy mai vállalkozásnál elengedhetetlen egy ilyen korrekt üzleti partner, mint a Rétköz Vagyonkezelő Kft. Természetesen a bank is elfogadta és sikerült az általunk elképzelt jelzáloghitelt is megkötni.

Leave a Reply