Kerti szivattyú vásárlása online

kerti szivattyú onlineBizony már egyre gyakrabban érződnek a tavasz első igazi napsugarai, így el kell kezdeni felkészülni a kerti munkálatokra. A napok azonban még hűvösek ahhoz, hogy tényleges lépéseket tegyünk a kertben, így az eszközök felkészítése és átvizsgálása esedékes egyenlőre csak. Meg kell nézni milyen állapotban vannak a kézi szerszámok és arról sem szabad elfeledkezni, hogy a locsoláshoz szükséges kerti szivattyút is előkészítsük. Szerencsére nálunk úgy tűnik nem lesz szükség újabb kerti szivattyú vásárlására, mert a néhány éve vásárolt kerti szivattyú még nagyon jó állapotban van. Most csupán a szivattyú kimeneti és bemeneti nyílását kell megszabadítanunk a vízköves részektől, hiszen ez elmaradt az őszi elpakolás alkalmával. Ez rendkívül fontos lépés, hiszen a vízkő csökkenti az adott szívófelületnek a keresztmetszetét és ez által romlik a teljesítménye. Átnézés után minden esetben szükséges egy próbaüzem elvégzése, hiszen ha ekkor derülnek ki a kerti szivattyú hibái, még kérhetjük szakember segítségét.

Leave a Reply