Könnyebb az értékmeghatározás ingatlan értékbecslés alapján

értékbecslés

értékbecslés

Ha lassan is, de beindult az ingatlan piac. Az előrejelzések alapján megnőtt az ingatlanok kereskedelme. Ezek közé tartozik a magántulajdonú ingatlanok, illetve az ipari ingatlanok tulajdonjogának megváltozása is. Egy magántulajdonú lakás, vagy ház esetében nem minden esetben szükséges ingatlan értékbecslés, mert sok esetben az eladó, és a vevő meg tud egyezni. De vállalatok, cégek esetében mindenképpen szükséges az ipari ingatlan értékbecslés. Magántulajdonú ingatlanoknál is ajánlott, mivel egy szakképzett, sok éve ezzel foglalkozó ingatlan értékbecslő lényegesen körültekintőbben becsüli fel egy ingatlan értékét, mint egy laikus, aki esetleg csak a környezetében lévő ingatlanok, vagy csak egy elképzelt összeg reményében szeretné az ingatlanát eladni. A retkozvagyonertekelo.hu munkatársai számtalan körülményt figyelembe vesznek egy ingatlan értékbecslés során. Ezek figyelembevételével határozzák meg egy ingatlan jelenlegi, valós piaci értékét, amely akár lényegesen magasabb is lehet, mint amit mi gondoltunk érte.

Leave a Reply