Különleges alkalomra, különleges köröm, lakkzselé segítségével

lakkzsele-6ml-025-csillamos-sarga_kKülönleges alkalomra különleges köröm illik mondta mindig általános iskolai osztályfőnököm, aki mindig képben volt az aktuális divattal. Akkor nem foglalkoztam jó tanácsaival, ám felnőttként gyakran jutnak eszembe bíztató szavai, melyek arra irányultak, hogy a lányok figyeljenek oda magukra, ha kilépnek az utcára, hiszen nem tudhatják, hogy hol talál rájuk egy lehetőség, mely szürke kisegérként elkerüli őket. Tanácsai hidegen hagytak, hiszen én voltam a szüleim kicsi kislánya, akinek példát kellett mutatni kortársai számára. Ennek köszönhetően nagyon sok mindenből kimaradtam, melyet persze már pótoltam 14 éves korom óta. Kimaradt például a körömlakkozás is az első másfél évtizedben, bár akkor nem is nagyon vágytam rá. Főiskolásként kezdtem el foglalkozni körmeim állapotával, amikor gyakorlatai alatt sorra törtek be saját körmeim. Ekkor kerestem fel először egy műköröm építő szakembert, aki saját körmömet erősítette meg lakkzselé segítségével. Az eredmény akkor nagyon tetszett, így rendszeres látogatója vagyok a szomszédos szépségszalonnak azóta is.