Kutya és macska az életemben

Bagira

Bagira

Szinte amióta az eszemet tudom, mindig volt kutya, vagy macska az életemben, vagy mind a kettő. Szeretem az állatokat, így soha nem volt olyan, hogy egy kutyát, vagy macskát bántottam volna. Jelenleg is van macska a családunkban, 6 db cicával élünk együtt. Sokszor felvetődött már az is, hogy jó lenne egy kutya is, de ahogy a macskák meglettek, úgy a kutya háttérbe került, mivel már nagyon nehéz lenne összeszoktatni őket. Ismerőseim is tudják, hogy szeretem a jószágokat, így beszélgetéseink során ez többször is felvetődik. És vannak, akik segítséget is kérnek abban, hogy segítsek nekik, ha kutyát, vagy macskát szeretnének tartani. Ha éppen nincs a közelben olyan ismerős, akinek van kölyke, akkor egy weboldalt szoktam a figyelmükbe ajánlani, az orokbefogadlak.hu weboldalt, ahol örökbe fogadható kutyák és örökbe fogadható macskák vannak. Már van olyan ismerősöm, aki ott találta meg a számára kedves házi kedvencét. Nagyszerű kezdeményezésnek tartom, mert így legalább néhánnyal kevesebb kutya és macska kóborol az utcákon.

Leave a Reply