Megrepedt az obaly na kluce barátom kulcstartóján!

BMW kluce

BMW kluce

Néhány hete egy kedves távolban élő barátom látogatott meg, akinek BMW típusú gépkocsija van. A hosszú út során, amelyben nagyon elfáradt, sajnálatos dolog történt vele. Az autokluce kiszállás közben kiesett a kezéből, és véletlenül rálépett, az pedig megrepedt! Szerencsére néhány napig a vendégünk volt. Felajánlottam neki, hogy az interneten keressünk egy új obaly na kluce -t. Rövid keresés után megtaláltuk az autokluc24.sk oldalt, ahol kiválasztottuk a gépkocsijához megfelelőt. Néhány kattintással bejelöltük a számunkra megfelelő fizetési és szállítási módot. Pár napon belül kedves barátom legnagyobb örömére meg is érkezett a csomag, benne az obaly na kluce! Gyorsan ki is cserélte a megrepedtet az újra! Most már jobban fogok vigyázni rá, mondta, de már tudom, ha legközelebb ilyesmi problémám lesz, hol tudom megrendelni! Sőt, ismerőseimnek is ajánlani fogom! Barátom nagyon hálás volt, hogy ilyen gyorsan megoldódott az útközben elszenvedett nagy gondja.

Leave a Reply