Megújul az iroda és az iroda berendezés!

irodabútorokMég a tavalyi évben a helyi önkormányzat vezetősége úgy döntött, hogy egy pályázatot ad be az iroda berendezés felújítására, mivel már több szekrény tönkrement, és mit ne mondjak, a munkaasztalok is rossz állapotban voltak, a székekről már nem is beszélve! Elbírálás után sikerült a felújításokra pénzt elkülöníteni, így elkezdődhetett az iroda tervezés, amelyet egy nemzetközileg is elismert cég munkatársai fognak elvégezni. Az első egyeztető tárgyalások már megvoltak, amelyeken az önkormányzat vezetése és munkatársai elmondták a kéréseiket, és ezek, illetve az elkért iroda alaprajz alapján fogják elkészíteni az iroda 3D látványtervet. Még bennünket, alkalmazottakat is megkérdeztek, hogy milyen legyen az iroda design, milyen legyen az iroda bútor, hogy jobb hangulatban tudjuk végezni a munkánkat! Melyik ez a cég? Természetesen nem titok, a spaceandmore.hu iroda belsőépítészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó vállalat! Már az egész önkormányzat nagyon várja, hogy elkészüljön az iroda tervezés és ezek elfogadása után elkezdődhessenek a munkálatok! De mivel kis község, így az egész lakosság is várja, mivel nekik sem mindegy, hogy milyen irodába jönnek az ügyes-bajos dolgaikat intézni!

Leave a Reply