Milyen területeken lehetsz sikeres?

siker boldogság

siker boldogság

Az élet számos területén sikereket élhetsz meg. Lehetsz sikeres a munkádban, a családi életedben, a magánéletedben. Sőt! Javasolt az életedet nem csak teljes egészében, hanem külön egységekben is vizsgálni. Fontosnak érzem, hogy az élet minden területén sikert érjünk el. Amennyiben van olyan területe az életednek, ahol nem érzed magad sikeresnek, ott frusztrált leszel. Bármelyik területe is ez az életednek, nem fogsz arra szívesen időt szánni, hiszen nem éled meg boldogan. A siker ugyanis előfeltétele a boldogságnak (ahogyan ez igaz fordítva is). A siker és a boldogság tipikus tyúk vagy tojás esete. De fontos, hogy tisztába tegyük a kérdést. Sokan ugyanis úgy vélik, akkor lesznek majd boldogok, ha végre sikeresek. Azonban a boldogsággal mi magunk tehetünk a saját sikerünkért! Gondolj csak bele. Ha boldog vagy, dopamin szabadul fel a szervezetedben. A dopamin, avagy a boldogsághormon pedig elképesztően elősegíti a tanulást és az alkalmazkodást. Ha pedig máshogyan alkalmazkodsz a világhoz, mint eddig ezzel magadnak növeled az esélyed a sikerre. Kezdj el a siker útjára térni a pinczesgaborcoaching.hu weboldal segítségével!

Leave a Reply