Mire kell ügyelni új konyhabútor vásárlásnál?

felnyíló szekrény

felnyíló szekrény

A konyha otthonunk egyik legfontosabb helyisége. A család szíve-lelke, hiszen jó esetben itt készülnek el mind azok a finomságok, amik mindennapjainkat bearanyozhatják! Ezért konyhabútor vásárlás esetén fő szempont legyen, hogy minden, a főzési szokásainknak megfelelő eszköz kényelmesen elférjen. Amennyiben az átlagosnál kevesebb időnk van a háztartás vezetésére, akkor ne essenek abba a hibába, hogy sok, a főzéshez szükséges kiegészítőt tartanak szekrényen kívül, mert ezek rendszertelen takarítása esetén, egy idő múlva igen kellemetlen látványt tudnak nyújtani. Modern, úgynevezett „minimál” konyhák esetében az átlagosnál szélesebb fiókok és szekrényajtók alkalmazását, csak magasabb minőségű zsanérokkal, szerelvényekkel érdemes felszereltetni, mert különben elég sok bajunk lesz, az 1m széles fiókok kihúzásánál. Felfelé nyíló felsőszekrény ajtajánál, vegyük figyelembe a konyhát használó magasságát, vagyis azt, hogy felnyitott ajtó esetében annak használója könnyen vissza is tudja azt csukni. A fenti tanácsokat figyelembe véve keresse az admiralstudio.hu webáruházat!

Leave a Reply