Mystic Juice e-liquid

mystic-juiceTudom, nem lenne szabad büszkének lennem arra, hogy orvosként sokáig a dohányosok táborába tartoztam, de el kell mondanom ezt is, hiszen csak így értheti meg mindenki, hogy miért állok ki az elektromos cigaretta mellett. Mivel környeztemben nagyon sok tévhit szárnyra kelt az elmúlt időszakban úgy érzem most kell szót emelnem és elmondanom véleményemet. Elsősorban szeretném leszögezni, hogy az elektromos cigaretta még mindig újdonságnak számít Magyarországon, így hosszú távú vizsgálati eredményekkel nem lehet beszámolni sem az elektromos cigaretta, sem a különböző e-likvidek szervezetre gyakorolt  hatásáról. A rövid távú tanulmányok azonban folyamatosan készülnek, így ezekre támaszkodva már vannak következtetések, melyeket le lehet vonni. A tanulmányokban többféle névvel illetik az e-likvideket, így ezekben és a mindennapokban is találkozhatunk a e-juice, liquid, leves vagy lötyi elnevezéssel is. Bárhogy is nevezik, az összetétel mindig azonos, hiszen van benne propilénglikol (PG), glycerol (VG), ízesítőanyag (mely lehet természetes vagy mesterséges is) és nikotin (ami ugye opcionális, hiszen létezik nikotinmentes e-likvid is).Ide kattints:www.eliquidonlineshop.hu

Leave a Reply