Nagyon szép sminkeket láttam a profisminkiskola.hu weboldalon

smink-tanfolyamVégre nem csak a szokásos instagrammon meg mindenhol fellelhető ilyen-olyan árnyékolást meg a füstös sminket, hanem annál ezerszer különlegesebb és komplexebb munkákat is. Ez volt az oka annak, hogy éppen a profisminkiskola.hu képzését választottam, amikor Sminkes képzést kerestem. Persze, ahhoz, hogy egy kis városban egy-egy sminket megcsinálj, ballagáskor és esküvőkor, arra bőven elég egy sima mezei sminktanfolyam is, de az én célom ennél picit több volt, én ugyanis mindig is fotós mellett szerettem volna sminkelni. A sminkes képzés pedig ehhez tökéletes volt. Sárkány Márta és a többi professzionális sminkoktató valóban olyan tudást adott át nekem és a többi tanítványnak, amivel gyakorlatilag bármit kezdhetünk, ha van bennünk fantázia. Már pedig akiben nincsen, az sosem lesz jó sminkes. Azóta már rendszeresen dolgozom divatfotózásokon és büszkén adom a nevem a munkámhoz, persze a weboldalt is büszkén ajánlom, ha valaki kérdezi, hiszen én is azokba a képekbe szerettem bele és milyen jól tettem!