Nagypontosságú 3D modell készítése is lehetséges

építőipari szoftver

építőipari szoftver

Nagypontosságú 3D modell készítése is lehetséges. A Projektmenedzsment szoftver egyik jelentősége, hogy segítségével az épületek külsejéről és belsejéről lehet olyan nagypontosságú 3D modellt készíteni, amelyet kézi módszerekkel nem vagy csak nagyon hosszadalmas mérnöki munkával lenne megvalósítható. Több olyan jelentős felújítás is született már az országban, amely ennek a technikának köszönhetően mértek fel, így jelentősen csökkentették a tervezéssel eltöltött időt. Egy ilyen Projektmenedzsment szoftver által készített modell pedig kiváló alapja a további tervezési, későbbiekben pedig kivitelezési munkálatoknak is. Mindezek a technológiák a szakértők szerint, azért is nagy jelentőségűek, mivel nem csak a szakma egy-egy csoportjának a munkáját változtatják meg, hanem új alapokra helyezik az értéklánc minden szereplőjének (tervező, beruházó, kivitelező, üzemeltető) kommunikációját. Egy Projektmenedzsment szoftver által nyújtott modellben az építtető annyi és olyan részleteket lát, amennyit szeretne, így ezáltal megszűnnek a magyarázkodások, félreértések. Ez minden fél számára jelentős, mivel ezzel mindenki időt és pénzt takarít meg!

Leave a Reply