Nike Air Max lábbelik

nike air max pirosA nike fitness ruha sokáig pamut anyagból készült, de napjainkban a poliészter vette át a vezető szerepet. A cél a ruha súlyának csökkentése és a nedvességelvezetés volt. Fokozatosan kerültek előtérbe a kosarat nem tartalmazó, feszes sportmelltartók, amelyek olyan kényelmet biztosítottak viselőiknek, hogy nagyobb koncentrációt tudtak fordítani a hölgyek a gyakorlataik elvégzésére. A fitness szerelmesei szívesen használják a nike fitness ruhák által nyújtott kényelmet és minőséget. A dri-fit technológiával készült ruhák előnye, hogy a szövet gyorsan szárad, ezáltal a bőr szabadabban lélegzik és az anyag súlya is könnyebb. A ruhadarabok jól kezelhetőek, és mosógépben is moshatóak. A sportdivat.hu nike webshopon a fitness ruhákhoz választhat megfelelő nike cipőket, nike táskákat, kiegészítőket. Amennyiben feliratozik hírlevelükre, Ön rendszeres tájékoztatást fog kapni az aktuális akciókról és az újonnan érkezett darabokról. A kiszállítás gyors és megbízható. Amennyiben a vásárlása 15ezer forintos összeg feletti, ingyen házhoz viszik csomagját.

Leave a Reply