Női parfüm vásárlás online

Lacoste női parfümSajnos sokan nincsenek tisztában azzal, hogy a parfüm illatát akkor is lehet érezni, amikor ők már azt gondolják, hogy semlegessé vált az illata. Az én ismeretségi körömben is van olyan, aki ha már nem érzi saját parfümjének illatát akkor azt gondolja, hogy már elillant és újabb adagot fúj magára. Ez nem túl jó megoldás, hiszen saját orrunk sokkal hamarabb hozzászokik az illathoz, míg mások, akik csak mellettünk vannak még érzik azt amikor elhaladnak mellettünk. Szerencsére azonban vannak trükköm amelyeknek köszönhetően mi is tovább érezhetjük saját illatunkat, a parfüm tartósságát ugyanis több tényező is befolyásolja. Az emberek többsége a mai napig a nyakra és a felsőruházatra fújja az általa kiválasztott és kellemesnek gondolt parfümöt,  pedig ennél sokkal jobb pontok is vannak az emberi testen a parfüm számára. A szakértők szerint a női parfümöket és a férfi parfümöket is a nyaki verőérre és a csukló pontjaira érdemes fújni, hiszen itt a pulzáló erek folyamatosan melegen tartják a bőrt és a parfüm egész nap tud párologni.

Leave a Reply