Nyáron új körömdíszítés!

flitter

flitter

Nyáron természetesen nem csak a ruhatárad, a sminked és az ékszereid változnak az évszaknak megfelelően, hanem körömdíszítésed is! Összegyűjtöttünk neked pár körömdíszítést amelyből inspirálódhatsz. Legyen körömdíszítésed a legszebb nyári emlékek hordozója. Kagylók, tengericsillagok és halacskák, ezeknek a mintáknak most mind helye van a körömdíszítésedben! Ráadásul, ha kék színt választasz hozzá, tökéletes lesz a tengerparti összhang. Tudjuk a narancs és a citromsárga szín ritkán szerepel a körömdíszítések között, de nyáron igazán hűsítő összhatást kelthet. Gondolj csak bele, a napfény színe is a sárga! Ráadásul a tequila sunrise koktélodhoz is tökéletesen fog passzolni körömdíszítésed Matrózcsíkos minta nem megy ki a divatból soha, főleg a nyári hónapokban. Tudtad, hogy ez a minta Coco Chanelnek köszönhetően robbant be a kifutókra? Ráadásul azóta is töretlen a hódító karrierje!  Gyere te is a moonbasanails.hu webáruházba a szép körmök megvalósításához!

Leave a Reply