Polár, softshell gyerekruhák

Képernyőfotó 2015-01-05 - 21.53.19Téli szünet a kanapén? Szóba sem jöhet ez a kérdés, ha van megfelelő szezonális gyerekruha a szekrényben. Nem baj, ha esik az eső, ha van vízlepergető kabát és gumicsizma, nem gond, ha éppen havazik mert a polár pulóverek és a béléses nadrágok megfelelő védelmet nyújtanak a hideg ellen. Egy pár kesztyű, meleg sapka és sál is elkél ilyenkor, de a lényeg az, hogy valóban ne a kanapén töltsék a téli szünetet a gyerekek. Az igazi tél még várat magára, ezért most még elégséges egy vékonyabb softshell kabát és nadrág ahhoz, hogy hosszabb túrákat, sétákat tegyünk a gyerekekkel. Élvezni fogják a mozgást és biztos, hogy jobban esik majd a délutáni kakaó is, ha kellemesen elfáradtak addigra. Amennyiben megjön várva várt hó is a szünetben, végképp fel kell állni a kanapéról. Hiszen nincs jobb, mint a hógolyózás, nincs mókásabb, mint elkészíteni a saját hóemberünket és természetesen a szánkózásnak is éppen ilyenkor kell hódolni. A szezonális gyerekruhákkal mindez valóban gyerekjáték lehet!

 

Leave a Reply