Pólónyomtatás, hímzés akár vászontáskára!

pólónyomás

pólónyomás

Nagymamádtól tudhatod, hogy a hímzés időigényes, aprólékos, rendkívül nagy türelmet igénylő munkafolyamat. A gépi hímzés egyszerűnek tűnhet, azonban a valóságban kell hozzá egy csapat remek szakember, minőségi, német hímzőfonal és első osztályú hímzőgépek. Ez a három dolog az, amivel csak nagyon kevés hazai hímzett póló gyártó, vagy forgalmazó cég büszkélkedhet el. Bátran kérdezz rá ajánlatkérésnél, vagy ellenőrizd a weboldalon, milyen póló márkákkal, milyen gépparkkal és milyen hímzőfonalakkal dolgozik az adott cég. Nem kell kutakodnod, eláruljuk, mit kell keresned! Ez a két kulcsösszetevője a legpontosabb hímzéskép és tökéletes színtartás kombinációjának. Hímzett szakácskabát, hímzett overáll, galléros és kereknyakú póló, pulóver, baseball sapka. Számos lehetőség a cég tevékenységétől és a felhasználási területtől függően. Egy szempont azonban mindig ugyanaz: a gépi hímzés közelről és távolról is tiszta, precíz képet kell, hogy adjon, a hímzésnek sokáig ki kell tartania és a textilnek jól kell tűrnie a bevetéseket. Pólónyomtatás, hímzés akár vászontáskára, galléros pólóra is tshirtdesing.hu webáruházból!

Leave a Reply