PranaShop ajándékok

ülőpárna

A főiskolán hosszasan tanulmányoztuk a buddhizmust és hinduizmust. Úgy éreztem, igazán közel áll hozzám ez a téma, ezért elkezdtem otthon magamtól is olvasni róla. A www.pranashop.hu weboldalra éppen ekkor találtam rá. Innen rendeltem meg a legjobb témával kapcsolatos könyveket szeretetről, gyógyulásról, szerető odaadásról, meditálásról. El is kezdtem én magam is jógázni és meditálni és új életmódba kezdtem. A 100%-ig eredeti, Nepálból szállított buddhista kellékek nagy segítségemre voltak. A Buddha szobrom mindig jókedvre derít, az ajtófüggönyök, füstölő illata, hangtál és fali függők szuper hangulatot árasztanak. A könyveket imádom és a meditációs CD-im és ülőpárnám is megkönnyítette a fejlődést. Ha te is vágynál autentikus buddhista kellékekre, vagy például imafüzért vásárolnál a legjobb helyről, szerintem a PranaShop Webáruházat válaszd. Itt a minőség kifogástalan az árak pedig valósággal verhetetlenek. Szerintem remek dolog.