Raktárkészlet raktár nélkül

raklapokBizony a csomagolóanyagok tárolásánál ma már ez is lehetséges! Nálunk már megvalósult és ajánlom mindenkinek, akinek már okozott gondot a beszállító késlekedése, a csomagolóanyagok elfogyása vagy a rossz minőségű ragasztószalagokkal való csomagolás. Nálunk ezek már csak a múlt problémái. Szerződést kötöttünk egy olyan beszállítóval, aki saját raktárat hozott létre a telephelyünkön, így a raklapok, a karton dobozok, a habfóliák és a ragasztószalagok mindig elérhetőek a számunkra. A fogyást Ők kísérik figyelemmel, a feltöltést, az utántöltést is Ők intézik, nekünk csak az a dolgunk, hogy havonta az elhasznált mennyiséget kifizessük. Nagyszerű módja ez a csomagolóanyagok készletének figyelésére, a beszerzés megkönnyítésére és az állandó, megszokott minőség szinten tartására. Az új konszignációs raktár levette a vállunkról a csomagolás legnagyobb feladatát, a folyamatos rendelést, készletezést és leltározást. Új raktárkészletünk lett raktár nélkül. A mi telephelyünkön, de a termelési üzemünkön kívül.

Leave a Reply