Rejtett kamerák a hétköznapokban

rejtett kamera

rejtett kamera

Ma már, a technika fejlődésével egyre több mindent tudunk rögzíteni. Ilyenek lehetnek hobbiból, például a vadállatok éjszakai megfigyelése. De saját magunk sportolás közbeni film készítésére is alkalmas, vagy kisgyermekünk távolról történő megfigyelése. Elképzeléseinknek megfelelő rejtett kamerák és rögzítők megtalálhatóak a metroman.hu web áruházban. Ezek a kamerák kis méretőek, így több közülük szabad szemmel alig észrevehető. Speciálisak a rejtett, éjjellátó megfigyelő kamerarendszerek, melyekkel hobbi célból a vadállatok éjszakai mozgása figyelhető meg. De hétvégi házak, tanyák, vagy szabadban tartott értékek megfigyelése lehetséges. Terepszínükkel, beleolvadnak a környezetbe és vízállóak, így az időjárás viszontagságait is jól tűrik. A rejtett kamerák és rögzítők mozgásérzékelővel is rendelkeznek, így csak a lényeges, mozgással történő eseményeket rögzítik. Mobiltelefonon is lejátszható SD kártyára rögzített felvételek, később visszanézhetőek, többnyire akkumulátoros és hálózati üzemmóddal is működnek.

Leave a Reply