Relay 2000 a cégeknek

boritekolo gep

boritekolo gep

Amióta beszereztük a szuper Relay 2000 borítékoló gépet, volt, nincs probléma. Megszűntek a túlórák. Elképesztően jó érzés, hogy végre hazaérek vacsorára. Láthatom a gyerekeimet, megfürdethetem a kisfiamat és betakargathatom a kislányomat. A feleségemmel pedig megnézhetünk egy jó sorozatot. Ez eddig elképzelhetetlen volt. A cégnél nagyon sok probléma keletkezett az elmúlt 1-2 évben. Az ügyfelek száma nőtt, a munkatársaké pedig csökkent. Valamit tenni kellett. Végül a társammal úgy döntöttünk, az egyszerűbb és nagyszerűbb utat választjuk. Beszerzünk egy olyan gépet, amivel nem kell bajlódni. Minőséget akartunk vásárolni persze jó áron. Hosszútávú befektetéseken hiszünk, ezért örültünk, hogy rátaláltunk a www.boritekolo-gep.hu weboldalra. A weblap eleve szimpatikus volt mindkettőnknek, így döntöttünk. Megvásároltuk a Relay 2000-ret, ami a leginkább illett vállalatunkhoz. Szuper áron a legjobb masinát kaptuk meg, ami rengeteg energiát spórol nekünk. A felszabadult időben pedig behoztuk a lemaradást. Remek.

Leave a Reply