Relay 3000-4000-rel az élet könnyebb

borítékoló gépek

borítékoló gépek

Nemrég megbíztak a cégnél, hogy nézzek körül az interneten, vagy akár kérdezősködjek máshol, milyen borítékoló gépek vannak most a piacon. A főnökömnek elege lett a kiküldendő leveleket mennyiségéből, de ezen persze nem igazán tudunk változtatni. Azon viszont igen, hogy a ezt a több száz levelet és azoknak a beborítékolását inkább rábízzuk egy gépezetre, ami néhány pillanat alatt végzi el helyettünk a munkát. Ezt nevezem ám remek befektetésnek, hiszen akinél van borítékoló gép, annak nem kell kézzel borítékolnia a rengeteg számlát és levelet. Így többé nekünk sem, hiszen rátaláltam egy weblapra, ami lenyűgözött minket. A www.boritekolo-gep.hu –n választottuk ki a Relay 3000-4000 borítékolót, hiszen a főnököm hisz abban, hogy egyre több és több ügyfelünk lesz, így már eleve egy nagyobb kapacitású masinát vásároltunk. Elképesztő teljesítményt nyújt azóta is, és sosincs vele semmi probléma. Nagyon hálásak vagyunk, ezért ajánlom most neked is a Relay gépek egyikét.

Leave a Reply