Röviden a Java programozásról.

java programozás

java programozás

Viszonylag gyorsan, könnyen megtanulható, mert elég jól leegyszerűsített és letisztított nyelv, keveset kell (és lehet) a számítógép lelkivilágával törődni, jobban lehet a feladatra koncentrálni, kellően kényelmes. Ráadásul a legjobban fizetett programozók a Java programozók. Egyrészt a Java beette magát a nagyvállalati környezetbe, számos banki és egyéb rendszer Javában van írva. Ezen kívül az Android programok millióit is Javában írták meg. Annyira nagy tömegű program van Javában írva, hogy az tuti nem fog egyik napról a másikra megváltozni. Több millió programot senki nem fog máról holnapra sem kidobni a szemétbe, sem átírni egy másik platformra. EZ TUTI. Ráadásul a nagyvállalatok ilyen szempontból nem a gyorsaságukról híresek… néha még a Java verziót sem váltják, nemhogy mindent újraírjanak egy menő új nyelvben. Szóval, aki a Javát választja, annak egy meglehetősen kényelmes, meglehetősen gyors utat kell végigjárnia, míg megtalálja a megfelelő állást! A Java programozás további részleteiről a studicore.hu oldalon olvashatsz!

Leave a Reply